אפיון אתר

נאפיין את קהל היעד של האתר, נאפיין את המבנה הטכני של האתר, נאפיין את האלגוריתם או התבנית של האתר ונאפיין את עיצוב חווית המשתמש (עיצוב UX/UI).

עיצוב אפליקציות

כיום מרבית הגלישה מתבצעת ממובייל ולכן קיימת חשיבות רבה לאפליקציות הנלוות לאתר. ההחלטה האם לפתח אפליקציה נלווית לאתר נגזרת מפרמטרים מגוונים כמו: מי קהל היעד

"עיצוב חווית משתמש UX/UI" מה זה בעצם אומר?

המשמעות של הקיצור UX היא User Experience, חוויית משתמש. המשמעות של הקיצור UI היא User Interface, ממשק משתמש. כאשר אנחנו מדברים על עיצוב חוויית משתמש אנחנו מדברים על ביסוס בניית האתר על סמך העצמת החוויה שיעבור הגולש באתר שלנו. עיצוב הUX |UI נוגע לאספקטים של פונקציונאליות, אסתטיקה, מולטימדיה, נגישות, פסיכולוגיה, שימושיות, זכירות, יעילות, שימושיות ועוד.

תהליך עבודה בשלב עיצוב חווית המשתמש
תהליך הפרויקט מתחיל קודם כל מחקירה נבצע התאמה של מיפוי המוצר ואפיון האתר ביחס לקהל היעד ועולם התוכן הספציפי במטרה לבחור בטכנולוגיות ובאפשרויות ההולמות והמתאימות ביותר לבית הדיגיטלי שלכם. נבין את גבולות הגזרה שלנו בהתאם לאילוצים ולדגשים שזיקקנו ומתוך כך נגבש אופי ומוטיבים שיתוו את נראות האתר והמבנה שלו. מכאן נוכל לבחור קונספט שילך יד ביד עם השפה של האתר, לאפיין מפרט UX שישקף הלכה למעשה את האסטרטגיה שלנו, לבחור את השפה הגרפית ולגבש את הקונספט העיצובי.